O projektu

VIRTUÁLNÍ STUDOVNA PRO LIDI, KTEŘÍ NEMAJÍ ČAS

Zdravím!

Pokud jsi tady, nejspíš nemáš času na rozdávání, ale i přesto chceš se svým životem něco dělat. Chceš se lépe rozhodovat, chceš lépe přemýšlet, chceš zvýšit svou emocionální inteligenci, chceš být zkrátka a dobře lepší člověk. A je Ti taky naprosto jasné, že 

Po deseti letech nepřeberných, různorodých a často vůbec ne pozitivních zkušeností můžu říct, že to samo nepůjde nikdy a že se na změně musí pracovat. Přesně to je důvod, proč je tady BetterMinds. Jako přesný protiklad k internetovému feel-good pornu, díky kterému se sice můžeš cítit o něco lépe, ale které Tě nikam neposune. BetterMinds Tě naopak bude podporovat při získávání perspektivy a nástrojů k tomu, jak skutečně přemýšlet nad tím, co se ve Tvém životě děje.

Dalo by se říct, že jsem byl extrémně zvědavé dítě s nadprůměrnými školními výsledky. Jenže život se z rodinných důvodů zkomplikoval, a tak jsem opustil vysokou školu po prvním semestru. To byl ale jen jeden z důvodů, proč jsem z ní odešel. Druhým důvodem byla má naprostá nepřipravenost na život. I kdyby šlo po rodinné stránce hladce všechno hladce, studium bych nejspíš nedokončil, protože jsem na to nebyl psychicky připravený. Ale to je věc, kterou jsem zjistil až po letech. Stejně jako to, že spousta dalších příběhů, které jsem si říkal, byla úplně vedle. Ať šlo o přítelkyně, kamarády, ostatní lidi nebo o to, kdo vlastně jsem.

Naštěstí mi zůstaly zvědavost a touha po vědomostech, které mě dovedly k mému současnému přesvědčení. Myslím si, že nevědomost je největším zdrojem našich problémů, takže když zlepšíme obsahy našich hlav, zlepší se náš život. Dokážeme se totiž lépe rozhodovat, začneme díky tomu dosahovat lepších výsledků a zároveň se staneme spokojenějšími a šťastnějšími. A nic není osvědčenějí cestou k tomu být lepší než čtení. Jedním z hlavních cílů BetterMinds je proto zjednodušit cestu ke čtení a k nástrojům umožňující lepší pohled na svět. Díky BetterMinds získáš přístup k souhrnům vzdělávacích knih a to i v audiopodobě. A samozřejmě mnohem více.

Pokud chceš více číst, lépe se rozhodovat a být šťastnější, přidej se k nám. Vyzkoušej si členství zdarma. Stačí se k němu přihlásit za pomoci Tvého mailu zde. Nebudeš k němu potřebovat nic jiného. Ani platební údaje.

Napiš mi

Pokud budeš mít jakékoli dotazy, připomínky, komentáře nebo specifické požadavky, ozvi se mi, prosím. Vyřešit se dá opravdu cokoli. Ondrej@BetterMinds.cz.

Vítej v BetterMinds. Přeju příjemnou zábavu a mnoho nabytých vědomostí.

Ondřej
Patron BetterMinds