Odkaz Ambasadora

Odkaz Ambasadora slouží k tomu, abyste mohli do  BetterMinds pozvat další členy. Najdete jej na Vašem profilu jak v podobě linku, tak i QR kódu pro snažší zasílání pozvánky. Pozvánkami je samozřejmě zakázáno spamovat jakákoliv diskuzní fóra, sociální sítě, komunikační služby nebo sekci komentářů na jakýchkoliv webových stránkách.

Za registraci nového člena přes Váš Odkaz Ambasadora Vám připadne odměna, kterou budete dostávat, dokud si získaný člen bude platit členství. Systém je navíc dvouúrovňový,
což znamená, že pokud Vámi získaný člen získá dalšího člena, připadne Vám odměna i za něj. Výše odměny nebude záviset na Vašem druhu předplatného, ale na druhu předplatného, které si vybere nový člen.

Pojďme se na to podívat konkrétně na modelové situaci, ve které doporučíte členství Členovi A a ten doporučí členství členovi B:

Pokud si člen A, kterého jste získali Vy, vybere měsíční předplatné, dostanete na Vaše konto 29 Kč měsíčně. Pokud si vybere roční předplatné, získáte 356 Kč za rok.

Pokud člen A získá člena B, odměna připadne jak členovi A, tak Vám, a to následujícím způsobem:

Pokud si člen B vybere měsíční předplatné, člen A získá 29 Kč měsíčně a Vy 12 Kč měsíčně.
Pokud si člen B vybere roční předplatné, člen A získá 356 Kč ročně a Vy 144 Kč ročně.

Okamžitě po úspěšné registraci nového člena Vám bude připsána odměna na Vaše konto "V ochranné lhůtě", která se po čtrnácti dnech přepíše do konta "K vyplacení". Po dobu čtrnácti dní lze totiž ze zákona službu bezplatně zrušit a člena tak můžeme považovat za skutečně získaného až po jejím uplynutí.

Na Vašem profilu to bude vypadat takto:

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz týkající se Odkazu Ambasadora, neváhejte se zeptat na adrese ondrej@betterminds.cz !

Ondřej

Diskuze k článku