Okamžité nabytí členství

Okamžité nabytí členství znamená, že v momentě, kdy si zaplatíte členství, vzdáváte se čtrnáctidenní lhůty na jeho bezplatné zrušení bez udání důvodu a zůstane Vám během nich nárok pouze na vrácení poměrné části peněz.

Proč to služba vyžaduje?
Služba funguje tak, že v momentě, kdy si zaplatíte členství, já Vám obratem pošlu knihu. Pokud pak službu do čtrnácti dnů bezplatně zrušíte, budou Vám vráceny peníze, ale zůstane Vám navíc kniha zdarma. Pokud byste navíc celý postup každý měsíc opakovali, neexistuje před tímto chováním obrana a bude to nefér vůči těm, kteří si členství pravidelně platí.

Co to přesně znamená?
Pro měsíční předplatitele:
V momentě, kdy si objednáte měsíční přeplatné, zaplatíte 99 Kč za první měsíc a během čtrnácti dnů si to rozmyslíte, bude Vám zrušeno členství, ale peníze Vám vráceny nebudou, protože jste si zaplatili jednu knihu, kterou jste také dostali.

Pro roční předplatitele:
V momentě, kdy si objednáte roční předplatné, zaplatíte 1068 Kč a během čtrnácti dnů si to rozmyslíte, bude Vám zrušeno členství a vráceny peníze za 11 měsíců- 979 Kč, protože jste si předplatili dvanáct titulů a dostali jste jeden.

Doufám, že důvody, proč je nutné udělit tento souhlas jsou pochopitelné, a že nebudou překážkou v tom, abyste se stali členy :)

Ondřej
BetterMinds