Způsob placení předplatného

Platba za Členství na webu BetterMinds.cz probíhá na bázi automaticky se strhávající platby, kdy ji stačí zadat jednou a dle Vámi zvolené frekvence se pak pravidelně opakuje.
Pro příklad, úplně stejně funguje například platba za streamovací službu Spotify.

Samozřejmě, že úplně první se nabízí otázka bezpečnosti. Bezpečnost je jedním z hlavních důvodů, proč spolupracujeme s firmou GoPay. Ta totiž pracuje na nejvyšším standardu datové bezpečnosti ve finančním sektoru PCI-DSS Level 1. Takže i přesto, že Vaše platební údaje budou uloženy na straně platební brány GoPay, nemusíte se o ně vůbec bát.

Členství si můžete vybrat měsíční nebo roční.
Pokud si zvolíte měsíční předplatné a zaplatíte za něj 22.7.2018, další platby proběhnout vždy 22. den v měsíci, tedy 22.8.2018 a tak dále. Výše platby bude každý měsíc 99 Kč.
Pokud si zvolíte roční předplatné a zaplatíte za něj 23.7.2018, další platba proběhne vždy 23.7. každý další rok. Výše platby bude vždy 1068 Kč. Pokud máte strach, že rok je dlouhá doba a na platbu zapomenete, nemusíte se bát. Nejméně týden před jejím provedením Vás na ni upozorním emailem.

Pokud budete chtít platbu zrušit nebo upravit, ozvěte se na email ondrej@betterminds.cz a vyřešíme spolu vše, co bude potřeba. 

Ondřej
BetterMinds